DETOX balíček ACI-GALE-HEPA Tib - detoxikační kůra komlet (žaludek, játra, žlučník, střeva)

Kód: 101
Játra Žaludek
Značka: PADMA
1 304 Kč –13 %
Balíčky DETOX (1)
1 304 Kč –13 % 1 140 Kč
Momentálně nedostupné

PADMA Aci/Gale/Hepa/TIB. Univerzální a originální sada receptur 3v1, DETOX A TRÁVENÍ

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

RÁNO: AciTib před snídaní (zažívání), 1-2 kapsle, nechat nejlépe rozpustit v ústech a zapít teplou převařenou vodou

PADMA AciTib poskytuje powa sung chub (vyrovnané prostředí žaludku) a podporuje "trávicí oheň".  Přípravek má ostrou a hořkou chuť a neutralizační vlastnosti. Navíc, vápník přispívá k normální funkci trávicích enzymů. Kardamon, oman a pepř dlouhý podporují normální činností trávicího traktu, normálnám trávením. Tibetská medicína vidí v "trávicím ohni" zásadní stavební kámen našeho zdraví.

POLEDNE: Padma GaleTib, 1 -2 hod po obědě (zažívání), 1-2 kapsle, nechat nejlépe rozpustit v ústech a zapít teplou převařenou vodou

Mezi významné složky je řazena v našich krajích hojně používaná pampeliška smetánka, která napomáhá stimulaci trávení a  normální funkci jater a žaludku. V babiččiných herbářích najdete také Zeměžluč okolíkatou, která normalizuje trávení. V tibetské medicíně jsou rozšířená semena kardamonu, která mají pozitivní účinky na normální činnost trávícího traktu.

VEČER: Padma HepaTib 1-3 hod. po večeří (detox) , 1-2 kapsle, nechat nejlépe rozpustit v ústech a zapít teplou převařenou vodou

Padma HepaTib může pomoci k obnovení jaterní energie a k její správné rovnováze. Podporuje tělesné teplo a „tok energie žluči“. Obsahuje přesně dávkované složky založené na staleté tibetské tradici. Podle tibetského popisu má mírně ochlazující vlastnosti a harmonizuje tělesné energie.

Přípravek je unikátní kombinací tří bylin: vrcholáku chebule,indického angreštu a vrcholáku myrobalánového podporující normální činnost jater, trávení, vylučování a střevní pohyb.

 

(doporučená délka kůry 2-4 týdny)

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
BB Avatar autora | 3.7.2020
Som velmi spokojna,tak ako so vsetkymi vyrobkami Norbu.
PM Avatar autora Pavel Maule (Administrátor) 3.7.2020
Děkujeme