Sedm Tibeťanek - Tajemství chuti do života - Tibetská typologie (nejen) pro ženy

Kód: 107
179 Kč –27 %
large
179 Kč –27 % 129 Kč
posledni 3ks skladem

Tibetská typologie (nejen) pro ženy. Autorka rozebírá charakteristiky jednotlivých osobností, uvádí vhodná tělesná a meditační cvičení, alternativní postupy i základní rady pro každý typ. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je to úžasná publikace, která každému, kdo si ji čte, trochu poodhalí jeho nitro, umožní mu seznámit se sám se sebou a pochopit třeba i jednání ostatních.

A není to knížka jen pro ženy, jak by se mohlo podle názvu zdát, ale stejně tak pro muže a vlastně i děti. Partnerský vztah plný lásky, dobré zaměstnání a pevné zdraví – kdo by po tom netoužil?

Podle této knížky jsou všichni lidé rozděleny do sedmi základních typů, jsou to například typ víla, královna, impulzivní, mírná... Svůj typ zjistíte poměrně snadno, musíte zodpovědět 100 otázek a pak podle toho, jak jste odpovídal nebo odpovídala, se ve vyhodnocení dozvíte, jakým typem podle této nauky jste.

Další důležitá informace se týká Vašeho jídelníčku, co byste jíst měli a čeho by jste se měli naopak vyvarovat, jakému pohybu se věnovat, jak odpočívat...

Těch informací je skutečně mnoho. Ale tato knížka se dá také skvěle použít k vysvětlení chování a jednání Vašeho okolí. Když víte, jakým typem je určitá osoba, už Vás nepřekvapí její určité chování a vy víte, že je dáno právě její příslušností k určité skupině této tibetské vědy.

Kniha je určena laikům a nepředpokládá hlubší znalosti orientální medicíny. Autorka rozebírá charakteristiky jednotlivých osobností, uvádí vhodná tělesná a meditační cvičení, alternativní postupy i základní rady pro každý typ. Zajímavým prvkem je propojení principu jang a jin s odpovídajícím tibetským pojetím.

Ženskou typologii rozpracoval tibetský lékař a farmakolog dr. Namgyal Quasar, přední pracovník Ústavu pro výzkum tibetské medicíny v Dharamsale, jehož založení inicioval současný dalajlama.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Autor: Gerti Samelová
? Nakladatelství: Ikar
Počet stran : 240
? Rok vydání : 2016
Vazba: Pevná
Rozměry: 134 x 207

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: