Jak nakupovat

1. ZÁKLADNÍ INFORMACE

Návštěvník těchto stránek si může vybrat z nabízeného zboží jako registrovaný i jako neregistrovaný uživatel. Budeme rádi za Vaší zpětnou vazbu proto prosíme o hodnocení produktů nejlépe i se slovním vyjádřením. U většiny produktů je možné položit dotaz a vstoupit tak do diskuze ohledně nabízeného produktu. Na takto položené dotazy se odpovídá zpravidla do jednoho dne. Obecnější nebo komplexnější dotazy raději posílejte přímo na odpornou poradnu info@tibetskamedicina.cz , kterou spravuje certifikovaný terapeut/léčitel tibetské mediciny.

U mnoha produktů je z důvodu nařízení EU nemožné podávat detailní informace o účincích bylinných směsí i jednotlivých ingrediencích. Pro detailní informace vyhledejte veřejně dostupné informace na internetu případně v našem herbáři na www.tibetskamedicina.cz.

2. uživatelský účet

Uživatelé můžou využít registrace, pro zpřístupnění speciálních slevových akcí a zaregistrovat se nezávazně k odběru novinek. Při registraci může uživatel využít jak standardního přístupu koncového zákazníka, tak i speciálních přístupů vyžadujících autorizaci

  • Velkoodběratel
    • Uživatel se speciální cenou určenou pro další prodej a distribuci. Tento účet je nutné autorizovat ze strany provozovatele. Je možná prodleva několik hodin až několik dní. pro tento účet se nejprve dopředu zkontaktujte s provozovatelem na obchod@tibetskamedicina.cz.
  • Klient Tibetské medicíny
    • Uživatel, který využívá služeb certifikovaných/akreditovaných terapeutů Tibetské medicíny. Do registrace prosím uveďte jméno terapeuta/učitele tibetské medicíny u kterého využíváte klientských služeb. Po ověření kontaktů budete mít zvýhodněné nákupy a speciální přístup k některým druhům zboží