1 položek celkem

Cena

450451
1450451

Tibetské receptury jsou vícesložkové směsi bylin. Obsahují mnoho rostlinných a minerálních přírodních látek, které se vzájemně podporují a vyrovnávají. Působí v těle současně na několika úrovních a mají málo vedlejších účinků. Navíc, himalájské rostliny jsou vystaveny extrémním podmínkám a tím mají větší léčebnou sílu. Recepty jsou velice tradiční, užívané po tísíceletí. Některé byly popsány již v 8. století tibetským učencem Juthokem Jontem Gonpem.

Obsahují jen namleté části celých rostlin (nejedná se o extrakty). Zachovávají tak komplexní a pestrý obsah živin působící na tělo ve své přirozené formě.

Obrovský potenciál přírodních tibetských receptů lze plně využít pouze tehdy, jsou-li výrobky vyráběny v souladu s vysokými standardy kvality a jsou kontrolovány. Všechny výrobky PADMA jsou vyráběny a testovány v naší vlastní výrobě ve Wetzikon (Švýcarsko) v souladu s mezinárodně uznávanými směrnicemi pro farmaceutické výrobky.Standardy správné výrobní praxe (GMP) se vztahují na všechny výrobní kroky, jak je obvyklé při výrobě moderních léčiv.

Moderní vědecký výzkum potvrzuje účinnost těchto receptur (viz Padma AG).