Vyšetření

Kód: 159
700 Kč
Skladem

Zabývám se terapiemi v oblasti zdraví a psychiky. Mám rád psychosomatický přístup. Praxe tibetské medicíny mi přinesla poznání, že hlavne naše psychika ovlivňuje fyzické procesy v těle.

Pracoval jsem ve velkých podnicích jako obchodník nebo projektový manažer. V roce 2008 jsem nastoupil na rok do Diecézní charity České Budějovice. To bylo moje první seznámení se sociální pomocí. Pak následovalo poradenství pomocí tibetské medicíny, koučink a uplatnění různých metod západní psychoterapie.

Dle mé zkušenosti s klienty, uvědomění a PROŽITÍ sebe sama, svých tendencí, hlavně těch nepříjemných, může nastartovat změnu pro nalezení vlastní cesty ke spokojenosti a zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabídka služeb od Roman Nenadla

 Terapie probíhá online, z pohodlí Vašeho bydliště. Online terapii se věnuji od r. 2020 a jsem překvapen, jak dobře tento způsob funguje.

  • Sezení trvá obvykle 50 minut.
  • Cena: 700 Kč.

Jak probíhá spolupráce?

První návštěva - Na prvním setkání se dozvíte, jak terapie funguje, co můžete očekávat. Určíte si témata a cíle, které chcete dosáhnout v oblasti osobní, anebo pracovní. Může jít o psychické problémy jako je např. deprese, úzkosti, nespokojenost, vztahové problémy, vyčerpání, nespavost, atd. nebo i problémy se zdravím.

Další návštěvy - úplné dosažení cíle není podstatné, ale Vaše snaha (motivace) zkoušet nové věci může vést ke kýženým změnám. Klienty vedu k uvědomění a prožití svých vnitřních stavů, hlavně těch nepříjemných, a tím k přijetí a postupnému rozpuštění svých psychických tendencí, které chceme změnit. Pro lepší efekt doporučuji alespoň 10 setkání.

Konzultace dle tibetské medicíny

  • jednorázová konzultace
  • opakované dlouhodobé konzultace

Při první návštěvě si můžete poodhalit, jak Vaše tělo funguje, jaké jsou Vaše psychické tendence a jak ovlivňují zdraví, v jakém stavu jsou Vaše vnitřní orgány, jaká strava a způsob chování jsou pro Vás vhodné. Diagnostika je založena na dotazování a zkoumání jazyka.

Individuální terapie

Uplatňuji metody psychoterapie, koučinku a tibetské medicíny.

Některé typické indikace

  • dlouhodobé psychické a zdravotní problémy
  • deprese, stavy úzkosti, panické stavy…
  • osobní krize – přepracovanost, stres…
  • psychosomatické obtíže – bolesti hlavy, zad, migrény, poruchy spánku
  • škodlivé návyky…

Párová terapie

Trápí vás časté hádky, vzájemně si nerozumíte nebo potřebujete si jen uvědomit, jak to máte, a přijmout to? Partneři vytváří vzájemně provázaný systém. Ideální je pracovat s oběma partnery.

Rodinná terapie

V rámci rodiny vznikají různé nesrovnalosti a krize, které lidé mohou svalovat na sebe, partnera nebo i na "zlobivé" děti. Někdy, jedinci jen ukazují a vyvažují problémy celé rodiny. Rodina působí jako systém a jednotliví členové se vzájemně ovlivňují. Je proto potřeba pracovat se všemi členy rodiny tak, aby došlo ke změně i u jedince.

Kvalifikace

Od r. 2023 partnerem Association for Contextual Behavioural Science (ACBS)

2022-nyní účastník psychoterapeutického výcviku v systemickém přístupu (g-i.cz)

2023 4-denní kurz ACT psychoterapie (ACT made simple)

2022 kurz KBT Kognitivně behaviorální psychoterapie a ACT psychoterapie (psychosomatika)

2020-2022 výcvik a praxe koučinku vědecky ověřenou metodou „brain based“ (NeuroLeadership).

2015- 2017 výcvik systémového myšlení pro manažery, teorií o sociálních systémech a vedení změnových projektů v praxi (systemicky-institut)

2005-2010 Tibetan Medicine Amchi – Naturopath

Studium tibetské medicíny pod vedením prof. Pasanga Y. Arya: prominentního tibetského lékaře, dříve ředitele dharamsalské Men-tsee-khang Tibetan Medical College. Medicínu studoval u Prof. Barshee Phuntsong Wangyala a Jamyang Tashi Tsona, osobních lékařů J. S. Dalajlamy (tibetanmedicine-edu)

Praxe u Dr. Ven Tenzin Jangchuba, který praktikoval více než 20 let , přítele J. S. Dalajlamy a léčil i prezidenta Václava Havla a Dagmar Havlovou.

1983-88 Vysoká škola strojní a elektrotechnická v Plzni (Ing.)

Provozuji poradenskou činnost. Nejsem poskytovatelem zdravotních služeb nebo zdravotnickým pracovníkem.,

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
I Avatar autora | 22.3.2023
Chtěla bych tímto poděkovat panu Romanovi Nenadlovi za profesionálně vedený koučink, který přispěl k velkému posunu v mém osobním i profesním životě. Tou správnou formou mě vedl k tomu, že jsem se naučila komunikovat „face to face“, uvědomila si sama sebe a svou hodnotu. Postupně dochází ke stále větším úspěchům v mé profesní práci, zlepšil se můj zdravotní stav a myslím, že je to jen počátek toho, kam směřuji. Řeším věci s lehkostí, a na úrovni, a myslím si, že tak by to mělo být.