Terapie

Kód: 159
500 Kč
Skladem

Terapie pomocí koučinku a psychoterapie v oblasti zdraví, úzkostných poruch, uvědomění a přijímání svého vnitřního světa metodou Prožij to.

Poznání a PROŽITÍ sebe sama, svých tendencí, hlavně těch nepříjemných, může nastartovat změnu pro nalezení vlastní cesty ke spokojenosti a zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabídka služeb od Roman Nenadla

  • Terapie probíhá online, z pohodlí Vašeho bydliště. Online terapii se věnuji od r. 2020 a jsem překvapen, jak dobře tento způsob funguje.
  • Sezení trvá obvykle 50 minut.
  • Cena: 500 Kč.První setkání zdarma.

Individuální terapie

Na prvním setkání se dozvíte, jak terapie funguje, co můžete očekávat a vyzkoušet si i ukázku rozhovoru.  Na dalších sezeních si určíte cíle, které chcete dosáhnout v oblasti osobní, anebo pracovní. Těmto tématům se pak budeme věnovat. Dosažení cíle není podstatné, ale Vaše snaha (motivace) zkoušet nové věci může vést ke kýženým změnám. Uvědoměním a prožitím svých vnitřních stavů, hlavně těch nepříjemných. Pro lepší efekt doporučuji alespoň 10 setkání, v případě potřeby si můžeme dojednat delší, anebo kratší čas.

Párová terapie

Uplatnění principů systemické psychoterapie. Partneři vytváří vzájemně provázaným systém. Ideální je pracovat s oběma partnery.

Rodinná terapie

Uplatnění principů systemické psychoterapie. Rodina působí jako systém a jednotliví členové se vzájemně ovlivňují. Je proto potřeba pracovat se všemi členy rodiny tak, aby došlo ke změně i u jedince.

Konzultace dle tibetské medicíny

  • jednorázová konzultace
  • opakované dlouhodobé konzultace

Při první návštěvě si můžete poodhalit, jak Vaše tělo funguje, jaké jsou Vaše psychické tendence, v jakém stavu jsou Vaše vnitřní orgány, jaká strava a způsob chování jsou pro Vás vhodné. Sezení probíhá online, diagnostika je založena na dotazování.

Pro trvalejší změny životního stylu nabízím pomoc metodou individuální terapie (viz výše).

 

Kvalifikace

2022 -2023 Účastník psychoterapeutického výcviku v systemickém přístupu (g-i.cz)

2022 Kurz KBT Kognitivně behaviorální psychoterapie a ACT psychoterapie (psychosomatika)

2020-2022 výcvik a praxe koučinku vědecky ověřenou metodou „brain based“ (NeuroLeadership).

2015- 2017 výcvik systémového myšlení pro manažery, teorií o sociálních systémech a vedení změnových projektů v praxi (systemicky-institut)

2005-2010 Tibetan Medicine Amchi – Naturopath

Studium tibetské medicíny pod vedením prof. Pasanga Y. Arya: prominentního tibetského lékaře, dříve ředitele dharamsalské Men-tsee-khang Tibetan Medical College. Medicínu studoval u Prof. Barshee Phuntsong Wangyala a Jamyang Tashi Tsona, osobních lékařů J. S. Dalajlamy (tibetanmedicine-edu)

Praxe u Dr. Ven Tenzin Jangchuba, který praktikoval více než 20 let , přítele J. S. Dalajlamy a léčil i prezidenta Václava Havla a Dagmar Havlovou.

1983-88 Vysoká škola strojní a elektrotechnická v Plzni (Ing.)

Nejsem poskytovatelem zdravotních služeb ve smyslu zákona a ani zdravotnickým pracovníkem., Provozuji poradenskou činnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: