Imunologie

Imunitní buňky, spolu s krevním řečištěm, putují nejmenšími cévami k nejvzdálenějším buňkám těla, kde plní svou ochrannou nebo obrannou funkci.

Důležitá je přitom normální funkce cévního systému. Přečtěte si více >

Vzhledem k tomu, že imunitní systém působí na různých úrovních, jsou aktivační snahy zaměřené na jediný cíl úspěšné pouze v omezené míře. Takzvaný více-cílový přístup, tj. sledování několika cílů současně, ukazuje dlouhodobou harmonizaci procesů buněčné ochrany, buněčné výživy a imunologie.

Více-cílový přístup zní jako moderní doba. Slovo je možná správné, ale ve skutečnosti se tibetské učení se svými typickými vícesložkovými recepturami již po staletí zabývá vyrovnáváním energií na různých úrovních. Používá přesně vyladěné receptury z bylinek, koření, plodů a minerálů.

Směs bylin spolu s vitaminem C přispívá k vyrovnávání energií. Tímto způsobem může tělo pružně reagovat na různé vlivy a je zachována i buněčná výživa.

PADMA 28 active obsahuje 19 různých rostlin, přírodní kafr, síran vápenatý a vitamin C. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci cév. 

 

padma28-active-obrana-imunitni-system

 

Otestujte svou osobnost!

Každý z nás reaguje na jídlo, stres a výzvy jinak.

Kdo zná své silné a slabé stránky, ví, jak se s nimi lépe vypořádat.

  ZDE