Bystrá mysl - soustředění a přesnost

Ať děláme cokoli, vždy máme na mysli cíl, kterého chceme svými činy dosáhnout. Je to nepochybně efektivnější a produktivnější, pokud se můžete spolehnout na bystrou mysl.

Rozptýlení, mnoho úkolů a každodenní život ztěžují plné soustředění. Když pozornost ochabuje, soustředění se zhoršuje a bystrá mysl slábne. Dosažení cílů pak vyžaduje mnohem více času a motivace. Zejména moderní multi-tasking může vést k nerovnováze a ztrátě energie.

Nejdůležitějším základním požadavkem je strukturovaná práce podle plánu, při níž se nedělá několik věcí najednou. Mozek navíc potřebuje dostatek tekutin, aby mohl pracovat naplno. Ne však kávu, ale vodu nebo čaj, například meduňkový. Pokud chcete, můžete v něm také vylouhovat plátek citronu nebo několik plátků zázvoru. Kyselost citronu a štiplavost zázvoru mají projasňující, osvěžující a aktivující účinky.

Kromě toho mohou bylinné recepty, které se používají například v tibetských naukách, pomoci využít plný duševní potenciál na různých úrovních. Projasňujících účinků kořene zázvoru se využívá v receptu PADMA CogniTib. Tento přípravek se skládá ze zázvoru, muškátového oříšku, kmínu a železa. Železo přispívá k normální kognitivní funkci a ke snížení únavy. Tím se zbavíte pocitu mentální mlhy a zlepšíte své poznávací funkce.

padma-cognitib-koncentrace-fokus-freepik-2048x1365-1-600x400

 

Otestujte svou osobnost!

Každý z nás reaguje na jídlo, stres a výzvy jinak.

Kdo zná své silné a slabé stránky, ví, jak se s nimi lépe vypořádat.

  ZDE