Probuďte smysly

Během intenzivních pracovních nebo studijních fází dochází v odpoledních hodinách často k poklesu duševní výkonnosti. Cítíme se unaveni, nesoustředění a je těžké udržet si motivaci.

V takových chvílích mnoho lidí sahá po kávě nebo energetických nápojích. Často pak rychle následuje další útlum a místo toho, aby vás kofein probudil, zvyšuje z tibetského pohledu energii větru (plic) a můžeme se cítit naopak více nervózní a rozčilení.

Cvičení na čerstvém vzduchu, strava vhodná pro mozek, jako jsou ořechy a rozinky, hrušky a lesní plody, a také různé druhy koření, včetně zázvoru, kurkumy, fenyklu, skořice, kmínu a kakaa, dodávají nový impuls a energii. Železo je také nezbytné pro energetickou rovnováhu.

Tibetské učení od nepaměti využívá sílu přírodních bylin a koření. Kromě zázvoru a kmínu je oblíbený také muškátový oříšek. Tyto tři koření jsou kombinovány v přípravku PADMA CogniTib, který obsahuje také snadno využitelnou sloučeninu železa. To podporuje koncentraci a soustředění. Železo totiž přispívá k normální kognitivní funkci, normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Udržujme plný výkon s bdělými smysly!

padma-cognitip-koncentrace-uceni-freepik-2048x1367-1-600x400

 

Otestujte svou osobnost!

Každý z nás reaguje na jídlo, stres a výzvy jinak.

Kdo zná své silné a slabé stránky, ví, jak se s nimi lépe vypořádat.

  ZDE